Poltarex Pogoń Lębork

LOTTO TOP 16

listopad 10th, 2020 Kategoria Bez kategorii
0911
W najbliższy weekend (14.11-15.11.2020 r.) w Centrum Szkolenia PZTS w Gdańsku odbędzie się turniej tenisa stołowego LOTTO TOP 16! W zawodach udział czołowi tenisiści stołowi LOTTO Superligi.
W Gdańsku wystartuje trzynastu tenisistów stołowych wybranych przez kluby LOTTO Superligi oraz trzech zawodników z “dzikimi kartami” przyznanymi przez LOTTO Superligę.
Na liście uczestników LOTTO TOP 16 nie zabraknie gwiazd. Nad morzem zaprezentują się m.in. Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo), Patryk Chojnowski (AZS AWFiS Balta Gdańsk) oraz Konrad Kulpa (Energa-Manekin Toruń). Poltarex Pogoń Lębork reprezentować będzie Adam Dosz. Codziennie w naszych mediach społecznościowych zdradzać będziemy kolejne nazwiska zawodników, którzy zagrają w LOTTO TOP 16.
- Mogę zapewnić, że LOTTO TOP 16 spełni oczekiwania kibiców. Udział w turnieju potwierdzili najlepsi zawodnicy znani z występów w LOTTO Superlidze, którzy zostali jeszcze w naszym kraju. Będzie się działo w nadchodzący weekend. Już teraz zapraszam na transmisje internetowe, ze wszystkich spotkań - zapowiada prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.
LOTTO TOP 16 rozpocznie się w sobotę od losowania grup (w czterech grupach zagra czterech zawodników). Następnie, o godz. 11:00 wystartują pierwsze gry. Ćwierćfinały zaplanowano w niedzielę (godz.od godz. 10:00), półfinały (godz. godz. 11:45) i finał (godz. 12:45). Dekorację przewidziano o godz. 13:30.
Wszystkie mecze transmitowane będą na naszym kanale na platformie You Tube pod adresem www.youtube.com/c/LOTTOSuperliga
Partnerem turnieju jest marka LOTTO.
superliga.pl

Napisz Komentarz