Poltarex Pogoń Lębork

Zakończenie I rundy

listopad 5th, 2020 Kategoria Bez kategorii
_dsc1990-1
Już tylko 7 meczów pozostało do rozegrania w 1 rundzie LOTTO Superligi. Pierwszą część rozgrywek zakończy mecz Dartomu Bogorii Grodzisk z Poltarex Pogonią Lębork 29 listopada o g. 16:00 – poinformował Wydział Rozgrywek PZTS.
Jeden z zawodników lęborskiej drużyny przebywał na kwarantannie, dlatego mecz w Grodzisku Maz. nie doszedł do skutku w pierwotnym terminie, w 11 kolejce – 25 października.
- Do rozegrania mamy mecz z Dartomem Bogorią, a w 13 kolejce zmierzymy się we własnej hali z Dekorglassem Działdowo. Na prośbę gości to spotkanie odbędzie się 28 listopada, a nie 27 listopada – mówi Wojciech Potrykus, menedżer Poltarex Pogoni.
Pierwszą rundę skończyli już tenisiści stołowi LOTTO Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz, którzy odnieśli 9 zwycięstw, zanotowali 3 porażki i z dorobkiem 23 punktów zajmują 5 miejsce. Zespół prowadzony przez prezesa, trenera-menedżera Zbigniewa Leszczyńskiego zapewnił sobie awans do play-off Lotto Superligi.
W grupie mistrzowskiej zagrają także Dekorglass, Dartom Bogoria, Dojlidy Białystok i obrońca tytułu Sokołów SA Jarosław. O ostatnie wolne miejsce w Gdańsku zagrają AZS AWFiS Balta z Energą Manekin Toruń.
W pozostałych spotkaniach 13 kolejki zagrają: Palmiarnia Zielona Góra – Sokołów SA, Uczelnia Państwowa Zamość – Dartom Bogoria, Olimpia-Unia Grudziądz – Dojlidy i Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – 3S Polonia Bytom.
Rozważano rozegranie meczu w Rzeszowie już w najbliższą sobotę, 7 listopada, ale ostatecznie drużyny prowadzone przez Tomasza Lewandowskiego i Michała Napierałą zmierzą się 27 listopada.
superliga.pl

Napisz Komentarz