Poltarex Pogoń Lębork

Sobota 14 września godz. 16.00 - mecz w Rzeszowie z Politechniką

wrzesień 12th, 2019 Kategoria Bez kategorii

69780907_2977581038949826_3542439045206376448_n

2 kolejka spotkań Lotto Superligi rozpocznie się w sobotę 14 września a zakończy w niedzielę 15 września na PGE Narodowym. Poltarex Pogoń Lębork zagra w Rzeszowie z Fibrain Politechniką , która w pierwszym swoim meczu w obecnym sezonie zanotowała zwycięstwo pokonując w Białymstoku Dojlidy 3:2. W tej konfrontacji faworytem na pewno są zawodnicy z Rzeszowa mający ambicje walki o medale drużynowych mistrzostw Polski. Wystąpią oni w składzie z Chińczykiem Wang Jiananem , Tomaszem Lewandowskim i Piotrem Chodorskim a ekipę z Lęborka poprowadzi kapitan zespołu Marek Prądzinski wystąpią także Koreańczyk Park Chan Hyeok, Bogusław Koszyk i Adam Dosz. Po udanej inauguracji zespół z Lęborka jedzie na to spotkanie z nadziejami na dobrą grę i na wywiezienie z Rzeszowa zdobyczy punktowych , które są niezwykle potrzebne aby zagwarantować utrzymanie zespołu w elicie krajowej.

W niedzielę 15 września, w godzinach od 9.00 do 18.30, na najnowocześniejszym polskim stadionie odbędzie się ogólnopolskie święto tenisa stołowego - Pingpongowy PGE Narodowy. Na płycie stadionu stanie blisko 100 stołów, na których rozegrane zostaną Turniej Dzieci i Młodzieży oraz Turniej OPEN. Przewidziano wiele atrakcji towarzyszących, wśród nich spotkania z gwiazdami tenisa stołowego, konsultacje z psychologiami sportu oraz gry i zabawy dla najmłodszych - a to wszystko w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego.

Atrakcją towarzyszącą wydarzenia będzie pięć spotkań LOTTO Superligi oraz jedno Ekstraklasy Kobiet. Kibice będą mogli podziwiać w akcji następujące zespoły:
1. LOTTO Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz vs. Dojlidy Białystok
2. Energa-Manekin Toruń vs. 3S Polonia Bytom
3. UKS Warta Kostrzyn nad Odrą vs. PKS Kolping FRAC Jarosław
4. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki vs. KS Dekorglass Działdowo
5. Enea Siarka Tarnobrzeg vs. UKS Dojlidy Białystok

Na Pingpongowym PGE Narodowym nie zabraknie gwiazd tenisa stołowego. Na płycie stadiony obecni będą: Natalia Partyka, Li Qian, Lucjan Błaszczyk, Jörgen Persson, Jorg Rosskopf oraz gwiazdy LOTTO Superligi oraz Ekstraklasy Kobiet, z którymi będzie można zamienić kilka słów, spotkać się przy stole czy zrobić wspólne zdjęcie.

Napisz Komentarz