Poltarex Pogoń Lębork

Medale Mistrzostw Polski Weteranów w Jastrzębiu Zdrój

czerwiec 11th, 2019 Kategoria Bez kategorii

dscpdc_0001_burst20190606195039205_cover1

Jastrzębie Zdrój, w dniach 07-09 czerwca 2019 r., gościło uczestników Mistrzostw Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Wystartowało ok.260 zawodniczek i zawodników z całego kraju a wśród nich trzech reprezentantów naszego regionu. Tak jak w poprzednich latach wywalczyli oni  medale w swoich kategoriach wiekowych. W tym roku w grach pojedynczych wywalczyli brązowe medale : w kategorii +50 kolejny medal brązowy zdobył Wojciech Potrykus (Lębork) i Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska). Bardzo dobrze spisała się lęborczanka Małgorzata Fidala , która w kategorii kobiet +50 wywalczyła piąte miejsce indywidualnie oraz złoty medal w grze podwójnej +40 w parze ze Nuriyą Zhaludok (Inowrocław).Srebrny medal w grze podwójnej +50 zdobył w parze z Witoldem Nowakowskim Wojciech Potrykus a brąz także w grze podwójnej +40 w parze z Ryszardem Grzelakiem (Elbląg) Krzysztof Piński. Reprezentanci naszego regionu choć w nielicznym składzie osobowym wracają z dalekiego Jastrzębia z tarczą i medalami we wszystkich kolorach. Przed nimi już 1 lipca rozpoczyna się końcowa impreza tego sezonu- Mistrzostwa Europy Weteranów , które w tym roku odbędą się w Budapeszcie (Węgry) a wystartuje w nich ok. 3500 uczestników ze wszystkich stron naszego kontynentu.