Poltarex Pogoń Lębork

Turniej dla amatorów tenisa stołowego

kwiecień 25th, 2019 Kategoria Bez kategorii

_dsc0275-504x336

Tradycyjnie na zakończenie sezonu tenisa stołowego amatorzy i sympatycy tej dyscypliny sportu spotykają się na turnieju o Puchar Prezesa LKS Pogoń Lębork. Zarząd sekcji tenisa stołowego LKS Pogoń zaprasza serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie.

Komunikat organizacyjny

V turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa  LKS Pogoń Lębork

  1. Cel: Popularyzacja tenisa stołowego
  2. Organizator - stowarzyszenie amatorów tenisa stołowego przy LKS Pogoń Lębork
  3. Uczestnictwo : Kategorie wiekowe :

a.  Open (kobiety, mężczyźni) - amatorzy

b. powyżej 50 lat (kobiety,mężczyźni) - amatorzy

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy amatorzy (nie posiadający licencji PZTS). Każdy zawodnik ma prawo startu w jednej  kategorii.

4.    Termin zawodów: 29.04.2019 r. (poniedziałek) .Turniej rozpoczyna się o godz.18.30.

5.    Miejsce zawodów: Miejska Hala Sportowa w Lęborku  ul.P.Skargi 52 .

6.    Zapisy: na miejscu rozgrywek.

7.    System rozgrywek:  Turniej będzie rozgrywany z podziałem na kategorie wiekowe. System  rozgrywek: do dwóch przegranych meczów, każdy mecz do 3 wygranych setów. Organizator zastrzega możliwość zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych zawodników.

8. Nagrody : Organizatorzy przewidują puchary i dyplomy dla zwycięzców każdej kategorii  wiekowej oraz nagrody rzeczowe za miejsca I-III.

9. Inne:  Za rzeczy pozostawione w szatniach organizator nie ponosi odpowiedzialności. Ubezpieczenie:  uczestnicy turnieju ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie

10. Informacje: Jarosław Bigus - supervisor

  1. Postanowienia końcowe: Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem będą rozwiązywane w oparciu o przepisy PZTS i prawa zwyczajowe - decyduje sędzia główny zawodów.

Napisz Komentarz