Poltarex Pogoń Lębork

Zakończenie sezonu z mocnym akcentem

kwiecień 11th, 2019 Kategoria Bez kategorii

_dsc8231

W centralnych rozgrywkach ligowych tenisa stołowego nastąpi przerwa spowodowana odbywającymi się w Budapeszcie w dniach 21-28 kwietnia mistrzostwami świata. W kadrze biało-czerwonych na MŚ 2019 znaleźli się: Li Qian, Natalia Bajor i Natalia Partyka oraz Patryk Chojnowski (przez dwa sezony reprezentował barwy Pogoni Lębork), Jakub Dyjas, Marek Badowski i Patryk Zatówka. Kilka tygodni temu tytuły mistrzów kraju w Gliwicach zdobyli Natalia Bajor i Patryk Chojnowski.

28 kwietnia lęborscy tenisiści wystąpią w półfinale drużynowego Pucharu Polski ,w którym gospodarzem będzie drużyna UKS Nałęcz Ostroróg a wystąpią w nim jeszcze zespół Lotto Superligi Energa KTS Toruń i II ligowiec KS Darz Bór Karnieszewice. Do finału drużynowego Pucharu Polski awansuje zwycięzca.

Ostatnia 18 kolejka ligowa zostanie rozegrana w Lęborku 11 maja br. wtedy to Poltarex Pogoń Lębork podejmie lidera, niepokonaną w tegorocznych rozgrywkach I ligi Wartę Kostrzyn nad Odrą.

Jednak najważniejszy mecz obecnego sezonu czeka tenisistów Poltarex Pogoni  18 maja w Lęborku, kiedy to dojdzie do spotkania barażowego w walce o awans do Lotto Superligi z drużyną PWSZ Zamość (zwycięzca I ligi południowej), rewanż dwa tygodnie póżniej w Zamościu.

Napisz Komentarz