Poltarex Pogoń Lębork

Gorzovia w Lęborku

luty 17th, 2019 Kategoria Bez kategorii

gorzow-50-szt

W najbliższą sobotę 23 lutego br. w Lęborku o godzinie 17.00 w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy P.Skargi 52, Poltarex Pogoń Lębork podejmie w meczu 15 kolejki spotkań I ligi mężczyzn zespół GKS Gorzovia Gorzów. Lęborczanie w I rundzie w Gorzowie Wielkopolskim po zaciętym i dramatycznym meczu zremisowali 5:5 . Jest to trudny i wymagający rywal ,który zajmuje aktualnie w tabeli piątą pozycję z dorobkiem 16 punktów. Gorzowianie wystąpią w składzie : Jacek Nowokuński, Radosław Żabski ,Karol Żarski i Igor Misztal. Zawodnicy Pogoni wystąpią w składzie : kapitan Marek Prądzinski, Bogusław Koszyk, Adam Dosz oraz Tomasz Sposób.

Jako ciekawostkę można podać, że zawodnicy i sponsorzy Gorzovii Gorzów Wielkopolski wzięli udział w popularnym teleturnieju “Familiada”. Emisja odcinka z udziałem drużyny “Pingpongistów” odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 w TVP 2.

Drużynę z Gorzowa Wielkopolskiego w jednym z najpopularniejszych programów w Telewizji Publicznej reprezentowali: Radosław Żabski (prezes i zawodnik), Karol Żarski (zawodnik), Roman Błaszczak (wiceprezes i zawodnik), Tomasz Wasilewski (sponsor i zawodnik), Marcin Rystwej (sponsor i zawodnik).

Gospodarzem “Familiady”, która emitowana jest od połowy września 1994 roku, jest Karol Strasburger.

Napisz Komentarz