Poltarex Pogoń Lębork

Nowy stary mistrz województwa pomorskiego na rok 2018

luty 14th, 2018 Kategoria Bez kategorii

img_5913

W niedzielę 11 lutego br. w Gdańsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Celem zawodów było wyłonienie mistrzów województwa pomorskiego w grach pojedynczych , podwójnych kobiet i mężczyzn oraz w grze mieszanej na rok 2018. W mistrzostwach wzięły udział  zawodniczki i zawodnicy w większości z czołowych klubów województwa pomorskiego . Zawodnicy z Lęborka od wielu lat dominują w województwie pomorskim w tej dyscyplinie sportu i tym razem nie zawiedli zdobywając tytuły mistrzowskie. Tytuł Indywidualnego Mistrza Województwa Pomorskiego wywalczył (obronił z ubiegłego roku) Sławomir Dosz (Poltarex Pogoń Lębork), który w finałowym pojedynku pokonał Mateusza Dykowskiego (MRKS Gdańsk) zaś w półfinale swojego brata Adama Dosza w stosunku 3:1. Brązowe medale mistrzostw zdobyli Adam Dosz (Poltarex Pogoń Lębork) i Alan Woś (Małe Trójmiasto Rumia). Srebrny medal zawodnicy Poltarexu Pogoni Lębork zdobyli w grze podwójnej mężczyzn ulegając w finale parze Alan Woś/Przemysław Perzyński (obaj Małe Trójmiasto Rumia).