Poltarex Pogoń Lębork

Puchar Polski dla Poltarex Pogoni Lębork

marzec 20th, 2017 Kategoria Bez kategorii

img_5237-2

Kolejny rok z rzędu  Drużynowy  Puchar Polski  w tenisie stołowym mężczyzn, województwa pomorskiego, trafia w ręce Poltarex Pogoni Lębork. W hali MRKS Gdańsk 15 marca odbyły się zawody, w których to zespół z Lęborka w półfinale  rozgrywek pokonał 4:0 MRKS II a w finale po interesującym meczu wygrał z drużyną lidera rozgrywek II ligi OT LOGISTICS KAMIX ATS Rumia 4:1. Poltarex Pogoń Lębork grał w składzie : Adam i Sławomir Dosz oraz grający trener Wojciech Potrykus. Kolejnym etapem rozgrywek Pucharu Polski będą eliminacje strefowe , w których spotkają się zwycięzcy czterech województw : wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego ,zachodniopomorskiego i pomorskiego. W meczu finałowym kobiet drużyna MRKS Gdańsk pokonała drużynę KS AZS AWFiS Gdańsk 4:0 Gratulujemy zwycięzcom.