Poltarex Pogoń Lębork

I Grand Prix Polski Weteranów

wrzesień 19th, 2016 Kategoria Bez kategorii

dsc00610

Udany występ zanotowali tenisiści stołowi z regionu lęborskiego w I Grand Prix Polski Weteranów , który odbył się w Lidzbarku Warmińskim w dniach 17-18.09.2016 r. W zawodach wystartowało 174 zawodniczek i zawodników z całej Polski a także zawodnicy z Rosji. Najliczniej były obsadzone kategorie +50 (46 zawodników) i +40 (39 zawodników) i to w tych kategoriach zwycięzcami zostali zawodnicy z regionu lęborskiego. W finale kategorii +50 Wojciech Potrykus (Lębork) pokonał Jana Molędę (Radom) 3:0 (11-7,12-10,12-10) miejsca 3-4 zajęli Roman Piechnik (Lublin) i Adam Kleczkowski (Lublin) , w przedziale miejsc 9-12 uplasował się Marek Rybaczek (Lębork) a Maciej Malek (Lębork) na miejscu 27-29. W kategorii +40 zwyciężył Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) , który w dramatycznym finale pokonał 3:2 (7-11,6-11,11-3,11-3,11-5) Rosjanina Georgija Rubinshteina , miejsca 3-4 zajęli Ryszard Grzelak (Elbląg) i Witold Skubiszewski (Gdańsk) , miejsce 26 zajął Krzysztof Gruszczyński (Lębork).