Medale Mistrzostw Polski Weteranów

czerwiec 30th, 2014 Kategoria Bez kategorii

dsc_0021

dsc_0017

W dniach 20-22 czerwca 2014 roku w Kwidzynie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. Wystartowało w nich 213 zawodniczek i zawodników wyłonionych z rankingu ogólnopolskiego, po 9 turniejach Grand Prix weteranów. Region lęborski reprezentowało trzech tenisistów weteranów, obecnych i byłych zawodników Pogoni Lębork : Wojciech Potrykus, Marek Rybaczek i Krzysztof Piński. Dwóch pierwszych wystartowało w kategorii +50 a Krzysztof Piński w kategorii +40 .Wojciech Potrykus obronił ubiegłoroczny tytuł indywidualnego mistrza Polski weteranów pokonując w finale Jana Molendę (Radom) 3:1 (8-8,78), zdobył on także srebrny medal w grze podwójnej w parze z Janem Molędą. Marek Rybaczek uplasował się na miejscach 9-12. Z dwoma medalami złotym i brązowym powrócił z tej imprezy Krzysztof Piński .W grze pojedynczej zdobył brąz W grze podwójnej w parze z Ryszardem Grzelakiem (Elbląg) stanął na najwyższym miejscu na podium.

Jeden Komentarz dla “Medale Mistrzostw Polski Weteranów”