Zwycięska passa trwa

Tenisiści Poltarex Pogoni Lębork odnieśli cenne zwycięstwo wygrywając w Szczecinie z Griffin’s -Spin 6:4. Spotkały się dwa zespoły z miejsc 4. i 5. w tabeli rozgrywek, w Lęborku padł remis 5:5, tym bardziej cieszy zwycięstwo odniesione na trudnym terenie. Pierwszą serię gier wygrali lęborczanie i przed grami podwójnymi prowadzili 3:1. Gry podwójne zakończyły się remisem , wynik meczu był 4:2 dla gości. Gospodarze w następnych grach odnieśli dwa zwycięstwa i doprowadzili do remisu 4:4. Jednak to lęborczanie w ostatnich dwóch grach, po zaciętej walce, wygrywali i na zakończenie meczu mogli się cieszyć z kolejnego zwycięstwa w II rundzie rewanżowej. W drużynie Poltarex Pogoni Lębork punkty zdobyli; Adam Dosz-1, Dawid Michna-2, Sławomir Dosz -1, Marek Prądzinski -1 oraz pary podwójne ; Adam Dosz/Sławomir Dosz-1. Następną 16. kolejkę spotkań 1. ligi lęborczanie rozegrają 13 marca (piątek) w Lęborku o godz. 18.00, gdzie podejmą 3. w tabeli Baltę AZS AWFiS Gdańsk II.
Griffin’s - Spin Szczecin - Poltarex Pogoń Lębork 4:6

































