Poltarex Pogoń Lębork

Adam Dosz wygrywa w Gdańsku

wrzesień 24th, 2018 Kategoria Bez kategorii

_dsc8468

W Gdańsku, 23 września odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów województwa pomorskiego. Były to eliminacje do I Grand Prix Polski Seniorów, z których to tylko zwycięzca uzyskuje bezpośredni awans na te zawody. Bardzo dobrze zaprezentował się w nim zawodnik lęborskiej Pogoni Adam Dosz , który zajął 1 miejsce i uzyskał kwalifikację ogólnopolską. W finale pokonał Mateusza Dykowskiego (MRKS Gdańsk) , trzecie miejsce zajął Jan Zandecki (KS AZS AWFiS Gdańsk) a czwarte Jan Kowalski (ATS Małe Trójmiasto Rumia). I Grand Prix Polski Seniorów odbędzie się w Białymstoku w dniach 05-07.10.2018 r., w tej imprezie wystartuje też Bogusław Koszyk (Poltarex Pogoń Lębork), który w rankingu ogólnopolskim zajmuje 9 miejsce (16 najlepszych zawodników z rankingu nie uczestniczy w eliminacjach wojewódzkich).