Poltarex Pogoń Lębork

Weterani w brązie

czerwiec 6th, 2018 Kategoria Bez kategorii

_dsc7151

Iława, w dniach 01-03 czerwca 2018 r., gościła uczestników Mistrzostw Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Wystartowało 264 zawodniczek i zawodników z całego kraju a wśród nich sześcioro reprezentantów naszego regionu. Tak jak w poprzednich latach wywalczyli oni  medale w swoich kategoriach wiekowych. W tym roku w grach pojedynczych wywalczyli brązowe medale : w kategorii +50 kolejny medal brązowy zdobył Wojciech Potrykus, bardzo dobrze spisała się lęborczanka Małgorzata Fidala , która w kategorii kobiet +40 wywalczyła brązowy medal indywidualnie i drugi brąz w grze podwójnej w parze ze Nuriyą Zhaludok (Inowrocław). Brązowy medal w grze pojedyńczej mężczyzn kat. +40  przywiózł z Iławy Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) a także srebro w grze podwójnej w parze z Ryszardem Grzelakiem (Elbląg). Pozostali  reprezentanci naszego regionu zajęli miejsca indywidualnie w kat.+50 : Marek Rybaczek 7-8 , Maciej Malek 39-42 a łebianin Michał Klassa 48-60 .