Poltarex Pogoń Lębork wygrywa z Pogonią Mogilno
W 17. kolejce spotkań 1. ligi północnej tenisiści z Lęborka odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując w Mogilnie KSTS Pogoń 7:3. Po pierwszej serii gier było remisowo 2:2, gry podwójne zakończyły się podwójnym zwycięstwem tenisistów z Lęborka i tym samym objęli oni w meczu prowadzenie 4:2. Kolejne pojedynki wygrywali lęborczanie a wygraną zespołu przypieczętował Adam Dosz pokonując Mateusza Dzikowskiego 3:0. W ostaniej serii gier zwycięstwo odniósł Dawid Michna, który ustalił końcowy wynik na 7:3. Punkty dla Poltarex Pogoni Lębork zdobyli: Adam Dosz - 2, Dawid Michna - 2, Marek Prądzinski -1 i pary deblowe Adam Dosz/Sławomir Dosz -1 i Marek Prądzinski/Dawid Michna -1. Następny mecz ostatniej 18. kolejki spotkań Poltarex Pogoń rozegra w Lęborku z Dekorglassem II Działdowo 18 kwietnia o godz. 16.00.
KSTS Pogoń Mogilno - Poltarex Pogoń Lębork 3:7





